Bajki słowno-muzyczne: Jak Pan Alfabet do przedszkola maszerował, Mama uczy cyferek, Bajka o Panu Zegarze (CD) - Tkaczyk Lech
1 oferta dla "Bajki słowno-muzyczne: Jak Pan Alfabet do przedszkola maszerował, Mama uczy cyferek, Bajka o Panu Zegarze (CD) - Tkaczyk Lech"
Oferty w sprawdzonych sklepach
Pokaż oferty z:
3 bajki słowno-muzyczne. Część 1. Książka audio CD
9,99 zł
Opis dla "Bajki słowno-muzyczne: Jak Pan Alfabet do przedszkola maszerował, Mama uczy cyferek, Bajka o Panu Zegarze (CD) - Tkaczyk Lech"
Z myślą o najmłodszych Wydawnictwo ASTRUM prezentuje trzy edukacyjne bajki słowno-muzyczne (Jak Pan Alfabet do przedszkola maszerował, Mama uczy cyferek, Bajka o Panu Zegarze), których zadaniem jest ?nauka poprzez zabawę?. W nowatorski i ciekawy sposób ich autor ? Lech Tkaczyk ? zaszczepia w maluchach zamiłowanie do nauki. W pierwszej bajce przedstawia literki i ich kolejność w alfabecie, w drugiej ? pomaga błyskawicznie zapamiętać cyferki od 1 do 10, w bajce trzeciej tłumaczy, po co mierzy się czas i jak sprawnie odczytywać godziny. Wierszowana forma opowieści wzbogacona piosenkami z pewnością pobudzi wyobraźnię każdego dziecka.
Bajki słowno-muzyczne: Jak Pan Alfabet do przedszkola maszerował, Mama uczy cyferek, Bajka o Panu Zegarze (CD) - Tkaczyk Lech
Popularne produkty z tej kategorii
Królowa Śniegu
|
Złota rybka i inne bajki
|
Szelmostwa Lisa Witalisa
|
Złap mnie, jeśli potrafisz. Książka audio CD MP3 - Frank W. Abagnale, Stan Redding
|
Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi
|
Odwieczne prawa życia
|
Przedwiośnie. Lektury z opracowaniem + audiobook
|
Pamiętnik psa Aresa pisany w Afryce i w Krakowie
|
Przedwiośnie. Lektury szkolne MP3
|
The Scarlett Letter
|Porównywarka Cen
|muzyka POP
Powiadom mnie, jeżeli cena spadnie poniżej:
Ocena:







Poprzedni produkt
Oceny produktu "Bajki słowno-muzyczne: Jak Pan Alfabet do przedszkola maszerował, Mama uczy cyferek, Bajka o Panu Zegarze (CD) - Tkaczyk Lech"
Brak opinii o produkcie.