Multimedialna historia Polski. Od Mieszka I do Jana Pawła II - tom 14. Nadzieje i rozczarowania 1794-1815
1 oferta dla "Multimedialna historia Polski. Od Mieszka I do Jana Pawła II - tom 14. Nadzieje i rozczarowania 1794-1815"
Oferty w sprawdzonych sklepach
Pokaż oferty z:
Goczałkowice-Zdrój
Multimedialna historia Polski. Od Mieszka I do Jana Pawła II - tom 14. Nadzieje i rozczarowania 1794-1815 (+ płyta CD)
4,90 zł
Opis dla "Multimedialna historia Polski. Od Mieszka I do Jana Pawła II - tom 14. Nadzieje i rozczarowania 1794-1815"
Zbiór 30 przewodników, które prezentują historię Polski, poczynając od jej chrztu, aż po 2005 rok.
Każdy tom, przybliża charakter epoki, wyjaśnia zawiłości dziejowe i przypomina najważniejsze wydarzenia dotyczące naszego państwa. Przejrzysty układ, kalendarium oraz słowniczki ułatwią Ci historyczną wędrówkę, a liczne anegdoty i barwne ilustracje sprawią, że poznawanie historii stanie się przyjemnością.
Do każdej książki dołączona jest płyta gratis. Dzięki niej możemy posłuchać wybranych opowieści dotyczących interesującego nas okresu historii, zobaczyć kalendarium, poczytać historię oraz obejrzeć galerię postaci, o których opowiada dany dom historii. Autorem komentarzy są profesorowie historii.
Materiał audio zamieszczony na płytach posiada rekomendację MEN i został wpisany do wykazu środków dydaktycznych przeznaczonych dokształcenia ogólnego w szkołach.
Multimedialna historia Polski. Od Mieszka I do Jana Pawła II - tom 14. Nadzieje i rozczarowania 1794-1815
Popularne produkty z tej kategorii
Multimedialna historia Polski. Od Mieszka I do Jana Pawła II - tom 9. Czas wojen 1587-1630
|
Multimedialna historia Polski. Od Mieszka I do Jana Pawła II - tom 2. Polska Piastów 1039-1200
|
Multimedialna historia Polski. Od Mieszka I do Jana Pawła II - tom 22. Sanacja i opozycja 1926-1933
|
PONS Duży słownik angielsko-polski i polsko-angielski jednotomowy
|
Multimedialna historia Polski. Od Mieszka I do Jana Pawła II - tom 17. Walczyć czy pracować? 1864-1880
|
Multimedialna historia Polski. Od Mieszka I do Jana Pawła II - tom 11. Rządy Sobieskiego 1669-1696
|
Multimedialna historia Polski. Od Mieszka I do Jana Pawła II - tom 3. Rozbicie dzielnicowe 1200-1310
|
Multimedialna historia Polski. Od Mieszka I do Jana Pawła II - tom 23. Po śmierci Marszałka 1933-1936
|
Multimedialny słownik polsko-włoski włosko-polski PWN
|
Multimedialna historia Polski. Od Mieszka I do Jana Pawła II - tom 18. Początki kapitalizmu 1880-1890
|Porównywarka Cen
|muzyka POP
Powiadom mnie, jeżeli cena spadnie poniżej:
Ocena:







Poprzedni produkt
Oceny produktu "Multimedialna historia Polski. Od Mieszka I do Jana Pawła II - tom 14. Nadzieje i rozczarowania 1794-1815"
Brak opinii o produkcie.