Agent Paul czy naciągacz

Agent Paul czy naciągacz

Aktulności

Napisałem ten tekst ku przestrodze agenci i amerykanie wyłudzają pieniądza w przedstawiony sposób.

Agent Paul czy naciągacz

Dobry wieczór Pani.

Piszę ten list, aby poinformować Cię, że nie mogę kontynuować podróży, aby przynieść ci aktówkę. Piszę do Ciebie teraz, aby zrozumieć, że jestem teraz na lotnisku Heathrow, w Londynie, w Wielkiej Brytanii, ale nie będę mógł kontynuować podróży, aby dostarczyć Ci portfel z powodu problemu, z którym teraz stawiam czoła brytyjskim zwyczajom.

Kiedy opuściłem Tripoli Libię, jak wiesz, że byłem w tranzycie w Dubaju, OAU. Z Dubaju nie mogę dostać dyplomatycznego lotu, żeby latać bezpośrednio do Polski, aby przynieść ci aktówkę, a ja nie mam wyjścia z Dubaju do Polski i zaproponowali mi bezpośredni lot dyplomatyczny z Londynu, Wielkiej Brytanii do Polski. Podróż do Wielkiej Brytanii, gdzie otrzymam bezpośredni lot dyplomatyczny do Polski, jak wiesz, aby uniknąć opóźnień.

Po przyjeździe do Londynu w Wielkiej Brytanii miałem problem z urzędnikami celnymi w Wielkiej Brytanii przez swoje ciężarówki dla męża, brytyjscy celnicy zapytali mnie o cztery dokumenty, które nie są ze mną, zdarza się, że ostatnio opublikowane prawo w Wielka Brytania Więc chcieli chwycić aktówkę i powiedzieli, że muszę otworzyć teczkę, ale twój mąż ostrzegł mnie, że w żadnym wypadku nie pozwolę nikomu otworzyć pudełka, chyba że byłabyś jego żoną ze względu na bezpieczeństwo. Próbowałem wszystkiego, co w ich mocy, aby sprawić, że widzą ze sobą powód jako agent dyplomatyczny międzynarodowej immunitetu dyplomatycznego, ale nalegali, żebym im dał świadectwo nie sprawdzające, które obejmuje portfel Męża, czy też przeprowadzi 100% inspekcji Twój bagaż męski.

Dokumenty wymagane do wydania pakietu, w tym:

1) znaczniki znaczków wartych 1500 funtów brytyjskich

2) Certyfikat nie sprawdzony, który kosztuje 1700 funtów brytyjskich

3) świadectwo przewozowe kosztuje 1100 funtów brytyjskich

4) program bezpłatnego programu certyfikacji kosztuje 1650 funtów brytyjskich

OGÓŁEM: 5 950 funtów brytyjskich

Złożyłem już brytyjskie zwyczaje, wszystkie te pieniądze pozostawione ze mną tutaj wynosiły zaledwie 4, 900 funtów brytyjskich, a teraz nie wiem, co robić, jestem jeszcze na lotnisku, ponieważ władze odmówiły wpuszczenia mnie do celu w Polska, jeśli nie zapłaci pełnej zapłaty, która jest saldo pozostałą (tylko 1 050 funtów brytyjskich) dla dokumentów. Skontaktowałem się z mężem za pośrednictwem poczty elektronicznej, nie słyszałem od niego, ale bardzo dobrze wiem, że trudno mu wysłać pieniądze z Tripoli Libia ze względu na miejsce, w którym jest teraz, a także z powodu rezolucji ONZ Nie wysyłaj pieniędzy Z Tripoli Libia do innych narodów, twój mąż nie może teraz robić nic od banków Tripoli Libii nie pracuje tam Bardzo ważne jest dla nas dzisiaj, że postanowiliśmy kontynuować podróż do kraju, więc wzywam cię do Pomoc, w przeciwnym razie artyści tutaj w Londynie zostaną aresztowani i skonfiskowani przez męża.

Chciałbym, abyś przekazał ten bilans 1050 brytyjskich funtów tylko za pośrednictwem Moneygram lub Western Union Money Transfer, szybko do nazwiska urzędnika celnego poniżej, więc mogę go szybko pobrać, zapłacić za certyfikat i kontynuować podróż w celu dostarczenia Masz portfel w Polsce Chciałbym natychmiast rozwiązać ten problem, a następnie zabrać kolejny dostępny lot do Polski Twój kraj jak najszybciej dzisiaj lub jutro

Wyślij saldo bezpośrednio do nazwy poniżej przy użyciu przelewu Money-gram lub western union, aby uniknąć opóźnień.

Nazwa: FRANK RICHARD

Kraj: Zjednoczone Królestwo

Miasto: Londyn

Kwota: 1, 050 funtów brytyjskich

Dziękuję za współpracę i mam nadzieję, że otrzymam pieniądze tak szybko, jak to możliwe dzisiaj lub jutro

Pilnie czekam na pełną współpracę.

Dziękuję Ci,
Agent Paul
Dostawca

zobacz również: Finansowi doradcy

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
karolina z krakowa
karolina z krakowa
4 lat temu
Daj ocenę :
     

ale z jednej strony czy ktoś by wysłał komuś pieniądze kogo nie zna ?? ja nie ;/ przecież nawet cieżko zrouzmieć o co chodiz w tym liście. Osoba która dała się w to wciągnąć na pewno nie myślała logicznie;/

Anna
Anna
4 lat temu
Daj ocenę :
     

Dla mnie to są abstrakcyjne przypadki, żeby ktoś w to wierzył i dał się naciągać to musi być bardzo naiwny. Oczywiście tacy ludzie istnieją i tego wcale nie neguję, ale czasem warto pomyśleć, dużo spraw jest bardzo oczywistych a i tak nabieramy się na numery innych.

Mateusz Piotrowski
Mateusz Piotrowski
4 lat temu
Daj ocenę :
     

Dużo ludzi daje się naciągnąć.według mnie że są naiwni wogóle dlaczego ludzie przekazują pieniądze osobie której wogóle nie znają.ten artykół warto sobie przeczytać mam nadzieje że nikt więcej nieda się nabrać na oszustów.W polsce jest dużo oszustów.