Dowolna hurtownia w ErpBox - integruj się w dropshippingu i nie tylko

Dowolna hurtownia w ErpBox – integruj się w dropshippingu i nie tylko

Warto przeczytać

Chcesz zacząć sprzedawać w dropshippingu? Zobacz, co do zaoferowania ma ErpBox!

Przygotowaliśmy dla użytkowników ErpBox niezwykle atrakcyjną ofertę związaną z integracją hurtowni w systemie dropshipping. Podłączenie hurtowni już dostępnych w ErpBox jest całkowicie darmowe. Podobnie jest z obsługą jednej hurtowni – to również nie wiąże się z żadnymi kosztami. Dopiero w przypadku obsługi 2 i każdej kolejnej, do abonamentu zostanie naliczona suma 49 złotych miesięcznie. Ponadto do ErpBox można podłączyć dowolną hurtownię na podstawie udostępnionego pliku XML. Jednak za integrację hurtowni spoza już dostępnych na liście mogą zostać naliczane dodatkowe opłaty.

W naszym systemie integracja z bazą produktową hurtowni odbywa się w najprostszy możliwy sposób. Poradzą sobie z nią nawet początkujący sprzedawcy. To w połączeniu z innymi modułami ErpBox w dużym stopniu przełoży się na zadowalające wyniki sprzedaży. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – hurtownia dropshipping już teraz!

Możliwości, jakie daje Ci hurtownia dropshipping

Wiedząc, jak ważna jest świadomość trendów rynkowych i jak duże są potrzeby rynku e-commerce, wychodzimy im naprzeciw. Hurtownia dropshipping w systemie ErpBox niesie za sobą szereg możliwości. W tym np.:

  • pobieranie produktów z pliku XML dla wybranych hurtowni,
  • możliwość ograniczenia pobierania według minimalnego stanu magazynowego,
  • możliwość zawężenia produktów do określonego przedziału cenowego, wybranych kategorii lub producentów,
  • możliwość przeniesienia kategoria produktów z XML,
  • zmiana stanu magazynowego na ustalony przedział (np. jeśli stan to 1-5 wtedy 5, a jeśli stan to 6-1-, wtedy 10).

Ważny jest także import jednorazowy, dwa lub trzy razy dziennie. Dzięki założeniu konta w naszym systemie możesz przez 21 dni testować i w praktyce przekonać się o funkcjonalności nowego modułu.

Aktualne hurtownie dostępne w ErpBox to między innymi: Leker, PdSport, Your New Style, Eurofirany. Jest też Rekman, POLCAR, Spokey, Abisal, nie mogło zabraknąć takich graczy w tym modelu biznesowym jak Axersport, Bachasport, PM INVESTMENT, BioPlanet, Vidis. Jest także B2BTrade, NTT System, Novoterm i wiele, wiele innych.

5 1 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alan Weier
Alan Weier
1 rok temu
Daj ocenę :
     

Hurtownie w Polsce są bardzo fajne.Ja sam kiedyś pracowałem w hurtowni i byłem bardzo zadowolony ten artykół właśnie opowiada o hurtowniach ale nie tylko.Kazdy może pracować w hurtowni w jakiej chce ale ja polecam hurtownie dropshippingu.