Kobiety mafii Suchań gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, istnieje tymże, który zajmuje mieszane uczucia wśród widzów. By właściwie zrozumieć film, należy dobrze się w niego wczuć.
Kobiety Mafii rozmawia o życiu rodziny z dzieckiem dodatkowo ich opiekunką, gangstera także jego osoby, i ojca, który gotów jest spowodować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Szczecinek gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella trafia na wielki pomysł zwabienia przestępców w sieć, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej pogląd i powoduje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia wtedy na własną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, jednak w jednym momencie Bela zostaje zdemaskowana, przez drinka z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Szczecinek gdzie obejrzeć?

Żeby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zakończyło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej inne stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa pozycja w ABW wpłynęła na charakter oraz wzięcie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z działalności, jednak szef, jak się później okazuje przestępca, przekonuje ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej założeniem, jest zbliżyć się do rodziny niebezpiecznych przestępców, którymi decyduje Padrino, narzekający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w siłę. Polecania się w lokalu, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa samego z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Ten w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w lokalu, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie mieszkają ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by uratować życie. Zabawę z dobrego wzrostu nie istnieje jednak długo. Cień zostaje aresztowany, a w obawie przed więzieniem, żywy przyjmuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze własną kobietą.

Kobiety mafii Szczecinek gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyznę nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Polski, by móc zbudować im zarzuty. Udaje mu się jednak wyjść z form obronną ręką. Decyduje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony trwa w grupie policyjnej, gdzie będzie uważał wartę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z sporymi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką określają się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc zostaje postawiona w szpitalu. Od tej chwili, los dziecka stanowi w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której bycie mężczyznę jest najważniejsze. Wykonywany przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie bycie, aby uniknąć kary.
Na pełne szczęście, istnieje wtedy nie udana próba.

Kobiety mafii Szczecinek gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w rezultacie wyjeżdża na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety istnieje mu to wprawdzie dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, przekazała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w kawiarni, oskarżając o próbę morderstwa Izabellę.

Po śmierci ojca dziecka oraz niezdolności marki, do pielęgnacje nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która jest prowodyrem całej akcji. W dopuszczonym do siebie czasie, w Hiszpanii przeprowadza się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowiekowi, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były kochanek, pada zabity przez ostatnich mężów Justyny, którzy na jej prawo brutalnie go niszczą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, przyjmuje się na utrzymanie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W ostatnim etapie, zamyka się ważna faza kobiety Mafii.

Kobiety mafii Szczecinek gdzie obejrzeć?

Choć film ma dużo scen akcji, są również momenty, w jakich porusza się kilka materiałów na raz, zatem warto oglądać film w połączeniu, aby pojąć o co w nim nosi.

Kobiety mafii Szczecinek gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments