Kolejny dowód na istnienie UFO?

Kolejny dowód na istnienie UFO?

Aktulności

Czy grozi nam najazd przez obcych? Ostatnie tygodnie sporo namieszały w świecie astrofizyki, niektórzy z naukowców śmiało wysnuli tezę, że mamy do czynienia z technologią innych cywilizacji kosmosu. Do niecodziennego zjawiska doszło u wybrzeży Irlandii, piloci samolotów pasażerskich byli świadkami obiektów przypominających UFO, które poruszały się w wyjątkową prędkością. Czy to UFO? Czy tylko odłamki sporego meteorytu – sprawę badają władze Irlandii i NASA.

Kolejny dowód na istnienie UFO?

Kilkadziesiąt godzin temu doszło do niezbadanego zjawiska w okolicach Irlandii. Załogi samolotów pasażerskich zaczęli alarmować władze o dostrzeżeniu na niebie niezidentyfikowanych obiektów, które miały poruszać się z niesamowitą prędkością. Władze natychmiast rozpoczęły rozmowy z pilotami samochodów na temat zaobserwowanego przez nich zjawiska, na chwilę obecną nie ma oficjalnych teorii na ten temat, ale ludzie już zdążyli wydać wyrok – to OBCY!

Irlandzkie władze zajęły się tematem bardzo szybko i zakwalifikowały obiekty jako UFO czyli unidentified flying object ( niezidentyfikowany obiekt latający).Z relacji świadków zdarzenia wynika, że jasny, tajemniczy obiekt został zauważony 9 listopada rano w okolicach południowo-zachodniego wybrzeża Irlandii.

Pierwszą informacje kontrola lotów uzyskała od kapitan samolotu British Airways która zapytała czy sa w tym rejonie przeprowadzane jakieś wojskowe ćwiczenia, już to zaniepokoiło władze a kolejne alarmy postawiły wszystkich na nogi.

Niebo rozświetliło jasne światło

Relacja pilotów samolotów pasażerskich jest taka sama – bardzo jasne światło rozświetliło niebo, a jakiś obiekt bardzo szybko minął samolot w przeciwnym kierunku. Niektórzy ze świadków myśleli, że jest to meteor, któremu udało się przedostać w naszą atmosferę ale jest to mało prawdopodobne, ponieważ obiekty miały wznosić się ku górze.

Ta niecodzienna aktywność w powietrzu w okolicach Irlandii nie mogła pozostać bez odzewu. Sprawa zostanie zbadana lecz na razie obiekt został zaklasyfikowany jako UFO.
Według eksperta możemy mieć do czynienia z tzw. „Spadającą gwiazdą”, która wchodziła w naszą atmosferę, ale niektórzy nie omieszkają w śmielszych twierdzeniach, że są to po prostu wysłannicy kosmosu. Astronom Apostolos Christou wyjaśnia, że meteor mógł ulec rozpadowi przez co piloci zauważyli kilka kawałków przelatujących obok kadłubów samolotów, na szczęście żaden odłamek nie uderzył w maszynę bo mogłoby dojść do tragedii.

Czy to na pewno tylko „spadająca gwiazda”?

Według doniesień z ostatnich tygodni to nie jedyne nadprzyrodzone zjawisko. Znana wielu Oumuamua może być czymś innym niż początkowo zakładano. Naukowcy z Harvardu wysnuli ciekawą teorię jakoby miał to być zwiadowczy statek innej cywilizacji, która prawdopodobnie wymarła. Ciekawostką do powstania tej teorii był sposób poruszania się obiektu. Pierwsze wzmianki o Oumuamua pojawiły się w 2017 roku, wówczas zaklasyfikowano ją jako małe ciało niebieskie, kometa czy planetoida. Czym głębiej wnikaliśmy w obserwacje tego obiektu tym bardziej byliśmy zafascynowani jego budową i sposobem poruszania się po naszej galaktyce. Oumuamua ciekawi nie tylko internautów ale i naukowców, którzy przypuszczają, że może to być statek obcych bądź jakaś jego część, która przedostała się do naszego układu słonecznego. Profesorowie swoją teorię popierają dowodami np. sposobem użycia energii słonecznej, którą obiekt traktuje jako swoiste paliwo. Takie samo działanie możemy zauważyć w napędach statków kosmicznych

Jak wiadomo kosmos kryje przed nami wiele tajemnic, których wyjaśnienie zajmie nam jeszcze kilkaset bądź kilka tysięcy lat. Nie przeszkadza to jednak w snuciu ciekawych teorii czy dzielenia się ciekawostkami z zakresu wszechświata. Istnieje wiele amatorskich dowodów na istnienie obcych, jednakże NASA dementuje wszelkie plotki. O tym czy obcy istnieją i czy mają jakieś zamiary w stosunku do naszej cywilizacji z pewnością nie będzie nam dane się dowiedzieć.

Artykuł powstał dzięki portalowi tabletki na powiększenie biustu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

21 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina K
Karolina K
4 lat temu
Daj ocenę :
     

Tych dowodów na istnienie UFO było już tyle, że ciężko je zliczyć. Może jak bylam dzieckiem to wierzyłam w te doniesienia, ale teraz jakoś sceptycznie do nich podchodzę. Zesztą dawno nie było na ten temat głośno, jakiś czas temu moda na UFO się skończyła, ale pewnie jeszcze wróci jak tylko pojawi się jakaś sensacja.

Sylwia
Sylwia
4 lat temu
Daj ocenę :
     

O tym czy istnieje ufo czy nie pewnie nigdy się nie dowiemy. Możliwe, że nie jesteśmy sami we wszechświecie ale niestety nie nam o tym wiedzieć. Z pewnością istnieje wiele organizacji, które może i mają jakiekolwiek informacje na ten temat ale są one skrupulatnie ukrywane przed zwykłymi śmiertelnikami. Każda podobna sytuacja do tej będzie bardzo szybko wyjaśniania jako ćwiczenia bojowe itp by nie wzbudzać paniki wśród mieszkańców.

anastazja z krakowa
anastazja z krakowa
4 lat temu
Daj ocenę :
     

moim zdaniem to była spadająca gwiazda nic innego. jakby to byli obcy każdy by już o tym wiedział nie z przemyśleń a może by to byli oncy ale ogólnie;/ wielkie heca a nikt tego dokładnie nie sprawdził;/

madznun
madznun
4 lat temu
Daj ocenę :
     

Tak, tak, ja już nawet nazwałam te istoty „pozaziemskie”. To Porkusjanie , krzyżówka Reptilian z kosmosu z ziemskimi świniami. Bardzo ich dużo, najwięcej w PiS. Występują na całym świecie. Charakteryzują się opasłością, żądzą władzy, chamstwem, butą i … dopowiedzcie sobie, co chcecie. Jedno jest pewne, to wredne istoty. Są też Caperianie , to krzyżówka Reptilian z kozami. Chudsi, ale jacyś pokrzywieni. Też wredni.

Spinaker99
Spinaker99
4 lat temu
Daj ocenę :
     

Jeśliby zmniejszyć układ słoneczny tak że Słońce ma srednicę 1,2 m to Ziemia ma średnicę 0,1mm i krąźy w odległosci 1,5 metra .Pluton który nie jest już planetą krąźy 45 m odległy od Słońca.Wiecie gdzie jest najbliżsy systemCentauri?450 km oddalony od układu słonecznego w tej skali.Może to porównanie otworzy oczy na odległości we Wrzechświecie

Tomisław Zasada
Tomisław Zasada
4 lat temu
Daj ocenę :
     

Ufo może istnieją ale dlaczego są łączone z istotami pozaziemskimi?????????????Już Niemcy robili próby z antygrawitacją,die Glocke (dzwon).Potem po wojnie zostało to ukradzione przez USA Tak samo Schauenberg i jego repulsine.antygrawitacyjny napęd też przejęty przez USA.Poczytajcie o repulsina w internecie.Ziemia i układ słoneczny są na ,,zadupiu”galaktyki i kto się będzie interesował dresiarzami?

mariner4
mariner4
4 lat temu
Daj ocenę :
     

Problem w tym, że nawet jak odbierzemy sygnał z odległej cywilizacji, to jej tam już dawno może nie być. Nawet światło galaktyk, gwiazd widzimy w stanie, kiedy zaczęło podróż no nas. A więć stan czasem sprzed miliardów lat.

Poppers
Poppers
4 lat temu
Daj ocenę :
     

Biorąc pod uwagę ” mądrość ” współczesnych społeczeństw , jakiekolwiek oficjalne informacje na temat dowodów na odwiedziny nie są porządane przez władze. Możnaby sobie wyobrazić wszędobylską panikę. Jako gatunek jesteśmy i strachliwi i w swojej masię dosyć głupawi. Dodatkowo, środowisko naukowe będzie milczeć jak grób, nawet jeśli coś znajdzie w ramach archeologii bojąc się z kolei wykluczenia. Śladów wizyt lub kontaktów w prehistorii mamy naprawdę bez liku i nie musimy specjalnie ekscytować się niewyraźnymi zdjęcia lub filmikami na Youtube. Już po bliższym poznaniu Starego Testamentu i porównaniu Go z Nowym Testamentem można odnieść wrażanie, że oba te pisma niezmiernie często… Czytaj więcej »

num10
num10
4 lat temu
Daj ocenę :
     

kościół by nie darował, przecież to może podważyć ich „nauki”, oto nasza siła wyższa, teraz powiedzą, że to ten sam buk zrobił i obcych i ludzi, buahahaaa, nędzą, pewnie was zrobił czy ulepił ten wasz buk z dżdżownic

justas72
justas72
4 lat temu
Daj ocenę :
     

Powszechne istnienie życia we Wszechświecie jest logicznie i statystycznie prawdopodobne. Przedostanie się życia z jednego układu słonecznego do drugiego jest zupełnie niemożliwe ze względu na skalę odległości we Wszechświecie – a wiec brak możliwości posiadania zasobów energii koniecznych do poruszania się po wszechświecie, nietrwałość struktur żywych w funkcji czasu oraz brak możliwości przystosowania się organizmów do życia poza swoim światem …

sasza
sasza
4 lat temu
Daj ocenę :
     

wideo potwierdza odkrycie rosyjskich naukowców, którzy ogłosili, że statki UFO są większe niż nasz Księżyc i z nieznanych powodów przez cały czas krążą wokół Słońca” Ciężko zobaczyć cos tak dużegp jak księżyc, natomiast łatwo planetoidy wielkości kamienia polnego niezbyt dużego łatwo o czym bez przewy donoszą.

balubig
balubig
4 lat temu
Daj ocenę :
     

fajnie poczytac wyglupy innych , ale tak naprawde to faktycznie z tymi fotkami to jakas lipa. nic nie widac dokladnie tylko jakies piksele mysle ze sa spreparowane te fotki . poprostu ktos nas wkreca , a czy istnieje ufo ? no wlasnie

dre
dre
4 lat temu
Daj ocenę :
     

Zachowując otwarty umysł i zakładając, że nie jesteśmy „planetą wybraną”… Mi to wygląda na jakąś satelitę. To coś (porównując wielkości) jest mniej więcej rozmiarów ziemi. Być może faktycznie obca cywilizacja jest w posiadaniu materiału tak wytrzymałego, że może znajdować się tak blisko słońca i wytrzymywać naprężenia powstałe w skutek pozostawania w pierwszej prędkości kosmicznej słońca (~450km/s). Taka satelita mogłaby w jakiś sposób pobierać energię od słońca (mnóstwo energii) i wysyłać ją dalej (do jakiegoś odbiornika) w postaci sygnału, którego jeszcze nie potrafimy wykryć

ronidamian10
ronidamian10
4 lat temu
Daj ocenę :
     

jeżeli mamy teleskopy by obserwować galaktyki oddalone w ch** lat świetlnych od ziemi to czy nie można ich użyć do obserwowania ufo w okolicach słońca? może zdjęcia będą wtedy wyraźniejsze a nie piksele z pegasusa zawsze pokazują

giga
giga
4 lat temu
Daj ocenę :
     

Oni przylatują naładować baterię od słonca do zaginania czasoprzestrzeni by podróżować szybciej niż my będziemy kiedykolwiek mogli. Poczucie lokalnej płaskości zakrzywionej czasoprzestrzeni (zasada równoważności) oznacza możliwość przejścia do takiego układu współrzędnych, by g_{\mu \nu}={e^{a}}_{\mu} {e^{b}}_{\nu} \eta_{a b}, Pola eab(x) nazywamy polami reperów. Cała informacja o zakrzywieniu czasoprzestrzeni zawarta jest w tych polach. Z punktu widzenia matematycznego pola reperów są formami różniczkowymi. e^a={e^a}_{\mu} dx^{\mu}.

Reformacjaploretaryat
Reformacjaploretaryat
4 lat temu
Daj ocenę :
     

Księga Joba (Biblia) sugeruje, że przed stworzeniem ziemi były już w kosmosie inne cywilizacje które zachwycały się dziełem stworzenia ziemi: „Gdzie byłeś, gdy zakładałem ziemię… gdy gwiazdy poranne chórem radośnie się odezwały i okrzyk wydali wszyscy synowie Boży… albo widziałeś składy gradu, który przechowuję na czas ucisku na dzień walki i bitwy?” – Hiob 38,7.22. Może inne cywilizacje obserwują skutki buntu Ziemian przeciwko Bożemu porządkowi? Sprzeciwienie się Ojcu Świętemu w niebie, który zakazuje czczenia bożków zrobionych przez człowieka „Nie czyń podobizny aby się kłaniać” – Wyj. 20,4 i obranie sobie „Ojcem Świętym” człowieka który schlebia bałwochwalstwu.

gostek
gostek
4 lat temu
Daj ocenę :
     

nie ma co mamy do czynienia z prawdziwy ufo słońce spali wszystko co jest jego w jego odległości i każdy o tym wie a tu statki ufo są w takiej odległości się słońce by je z spaliło a tu nić jest tylko jedno wytłumaczenie się ich nie spaliło mają pozaziemskie pole magnetyczne

Ewa
Ewa
4 lat temu
Daj ocenę :
     

Co za bzdury. „Niezbite dowody” hehehehe. Trzeba mieć coś z głową żeby na tym zdjęciu wypatrzyć UFO . Poza tym w takiej bliskości słońca nic by nie przetrwało. Nawet planeta a co dopiero metalowy statek.

hgwit
hgwit
4 lat temu
Daj ocenę :
     

W poszukiwaniu pracy możemy udać się do „pośredniaka” , on pośredniczy pomiędzy firmą , a pracobiorcą . A teraz jeśli szukamy kontaktu z Bogiem , to idziemy do „pośrednika” , do kościoła . Ja wolę kontakt bez pośredników , bo jeśli chodzi o pierwszy przypadek jest to bezpłatna działalność przynosząca konkretne korzyści , natomiast złuda kontaktu z Bogiem poprzez pośrednika , i to nie za darmo jest otumanieniem KTÓRE NALEŻY PRZERWAĆ .

auenbah
auenbah
4 lat temu
Daj ocenę :
     

każdy pie…li farmazony żądając dowodów na istnienie ufo! nie powinniśmy skupiać się ta tym tylko dlatego że to jest maszyna wysoko ucywilizowanej technologicznie jakiejś innej rasy. Pytanie powinno brzmieć czy takowe cywilizacje istnieją i jakie mają zamiary? A na pewno istnieją skoro przestrzeń kosmiczna jest nie skończona! Nie bądźmy zadufanymi ludźmi i nie obrastajmy w piórka niby mądrości że niby jesteśmy jedyni w całym wszechświecie!

patientia-fidei-opus
patientia-fidei-opus
4 lat temu
Daj ocenę :
     

każdy pie…li farmazony żądając dowodów na istnienie ufo! nie powinniśmy skupiać się ta tym tylko dlatego że to jest maszyna wysoko ucywilizowanej technologicznie jakiejś innej rasy. Pytanie powinno brzmieć czy takowe cywilizacje istnieją i jakie mają zamiary? A na pewno istnieją skoro przestrzeń kosmiczna jest nie skończona! Nie bądźmy zadufanymi ludźmi i nie obrastajmy w piórka niby mądrości że niby jesteśmy jedyni w całym wszechświecie!