opony używane

Opony używane Połczyn-Zdrój

Zachodniopomorskie

Opony Michelin zaliczane są za same z najpiękniejszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można korzystać zimą.

Opony używane Pełczyce

Myśli o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one uznanie ekspertów i klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych uwag w efekcie wielu testów i kontroli. Do najpopularniejszych korzyści opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– bardzo wydajne parametry niezależnie od chwile roku,
– dużą siłę na wybranie co jest podstawowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Pełczyce

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoko wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można jeździć więcej w zimie. Nie chodzi ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się od nich parametrami. Świetnie nadają się dla samochodów w skali małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to przedstawia się bardzo korzystnymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i niskim zużyciem.

Opony używane Pełczyce

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma odpowiednią drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Pełczyce

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała bardzo przyjazną jakość hamowania B. To, co wyróżnia model Crossclimate+ to fakt, iż istnieje oponą stricte letnią, jednak można z powodzeniem stosować spośród niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, ale przecież zaczynającą od momentu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co mówi o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Myśli o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich odpowiednie, co potwierdza tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, szczególnie jeżeli zamierzamy mieć z opon cały rok, bez potrzebie zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ nabędziemy w formacie od 15 do 19 cali.

Opony używane Pełczyce

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami a wyjątkowo opłacalnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Pierwszym jest wykonanie do jej budowy nowej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym składnikiem jest bieżnik, będącym owocem doświadczenia i zaawansowanej technik, zastosowanej do jego założenia.

Bieżnik, jaki został założony dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które gwarantują doskonałą przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest równolegle, ale wraz ze schodzeniem się do zabiegu opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co działa na ciekawe jakości jezdne na śniegu. Najistotniejszym aspektem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całkowitej wysokości bieżnika zapewniają wysokie jakości jezdne. Podczas zużywania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające wysoka przyczepność na śniegu.

Opony używane Pełczyce

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments