plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Suchań gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na platformach Showmax. Patryk Vega – drink spośród najbardziej dobrych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak popularny „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka dłuższa niż śmierć”, tym jednocześnie przedstawił coś zupełnie nowego.

Patryk Vega Plagi Breslau Moryń gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły filmu jest ten Wrocław. W centrum tym przylega do dużych morderstw. Każdego dnia o tej tejże godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w niesamowity sposób kolejną ofiarę. Gdy się okazuje kobiety te posiadają zazwyczaj lekarstwo na sumieniu, a wymiar prawd stanowi w związku do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, dodająca się w postać Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa te są dziełem samej a tejże jedynej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest spokojne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę wciela się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej potrzeby Iwoną Bogacką – wykonywaną przez Darię Widawską – prowadzą bardzo trudne i delikatne śledztwo, w jakim to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Zaczyna się wyścig z czasem, nikt nie chce zbliżyć do drugich zbrodni.

Film niestety – na terenie Polski – nie nie trafił na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie może do tego osiągnąć gdyż kina nie są w mieszkanie zgodzić się na rzecz gdzie ten sam obraz jest przekazywany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, wymagają one wyłączności na prawda do wykonywania produkcji w terminie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić drukowany w kinach powód tenże wymaga być dokonany. W ostatnim kierunku nie ma żadnych negocjacji. Film pragnie istnieć przeznaczony dla nich na wyłączność przez pewny czas.

Decyzja o wyświetlaniu filmu jedynie na budowach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z okazji odtwarzania produkcji na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak myśli sam Patryk Vega – dostrzegli oni więc trend – wyświetlanie filmów na budowach internetowych stoi się jeszcze dużo łatwe. Spotykają w obecnym wysoki potencjał. Patryk Vega uważa także, iż jest wówczas chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Moryń gdzie obejrzeć?

Jak radzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej zależało mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a która jest zdecydowanie inna niż ja również toż wszystko co powodowała do ostatniej chwile […] Mam tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w obecną przeszłość natomiast w obecną bohaterkę, no również planuję nadzieję, iż wtedy same będzie dla mnie jakiś przyczynek do drugich ciekawych ról, jakie są inne niż te, z których stanowię widoczna do ostatniej chwili.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Moryń gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest możliwy do zobaczenia w polskich polskich kinach, realizacja ta wyświetlana istnieje na salach kinowych na terenie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a jeszcze na placu Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten brany jest jak dobrze wykonany – część spośród widzów traktuje go zbyt spektakl łączący w napięciu do indywidualnego końca. Mówią, iż stanowi w nim niezwykle dynamiczna treść i ciekawa fabuła. Z kolejnej części znajdziemy i część osób prowadzącą opinię na słabszy montaż lub też niższą jakość, niż w obecnych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Moryń gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to całkowicie inny Vega. W obecnym obrazie nie ma wielowątkowości istotnej dla moich nowych filmów. Nie przechodzi jeszcze mieszania gatunków. Zatem stanowi natomiast czysty thriller, w których co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w rozwoju filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do poprzedniego momentu nie są w mieszkanie uzyskać kiedy ta scena się skończy. Istnieje wtedy całkiem czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Moryń gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments