Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Pozycja w Niemczech dla gościa z Ukrainy z naszej spółki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Praca

Czy pracownicy ukraińscy z Polski są okazja legalnej praktyce w regionach Unii Europejskiej przez Polskę? Dużo jednostek jest takie pytanie, że chętnie jest ubiegać się o własną wizę niż o wizę innego końcu z Unii Europejskiej.

Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy z naszej spółki na platformie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej spółki na platformie VAN DER ELST VIZA

Razem z międzynarodową zasadą wiza do funkcji w wolnym kraju UE nie zapewnia ofert praktyce w żadnej spośród nich. Oznacza to, że jeżeli otrzymasz polską wizę do publikacji także nie będziesz odbywał w Polsce, będzie więc naruszeniem prawa. Tak więc, razem z własną wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, przecież taka wiza nie daje prosta do oficjalnego zatrudnienia w następnych krajach UE. Tak dlatego polskie prawo nie zezwala na zajęcie w Niemczech w celu uzyskania wizy roboczej do Nasz. To świadczy, po otwarciu własnej wizy roboczej, powinieneś działać w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z jednego państwa UE są moc delegować swoich pracowników do indywidualnych krajów w kontakcie z koniecznością produkcji. Należy mieć, że nie całe kraje UE stosują tę decyzję. Na dowód Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia pogodziły się z wadą i dały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej spółki na platformie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej spółki na platformie VAN DER ELST VIZA

Własna firma, w jakiej pracuje obywatel Ukrainy, zatrudnia człowieka na droga służbową (do lektury / świadczenia usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez polską spółkę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Człowiek jest rozsyłany do budowania danej roli w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na który potrafi zostać oddelegowany, nie może przekraczać 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza prawdopodobnie stanowić skłonna: – przez 180 dni (na platformie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (uznanie na produkcję opublikowane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w finału odbycia podróży służbowej do Niemiec w czasie roku, będzie można jedynie 3 miesiące.

Głównym powodem takiej jeździe jest porozumienie między własną spółką oraz marką w Niemczech. Aby wykonać taką podróż służbową, człowiek musi uzyskać dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz zwrócić wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Stolicy, które jest Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z pełnej Polski.

Aby zyskać dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest przymuszona do zapoznania dokumentów, wśród których ważne są: zezwolenie na książkę w Polsce, umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa pomiędzy firmami krajowymi i niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką marką i delegowany człowiek a różni.

Należy także zauważyć, że ambasada zastrzega sobie podstawa do życzenia dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments