Co kupić mężczyźnie?

Prezenty Drawno

Zachodniopomorskie

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle istotnych pragnień i preferencji. O ile prezent dla ukochanego umieszcza się nie tak trudny (jednak po latach związku może trudniejszy?), o tyle największe problemy budzi pytanie, jakie prezenty dla gości spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, również dla ukochanych.

Prezenty Gryfino

1. Zabawne

Wśród prezentów dla gości z poczuciem humoru znaleźć potrafią się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do papieru z nazwiskiem i zabawnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do wina w oryginalnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do budowania waty cukrowej, peruka, okładka na pracę z środowiskiem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?
Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, prostym i określonym w sumy od nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis czy wybrać drink z polecanych. Oczywiście potrafią być to wpisy w stylu: „Jestem najpoważniejszy na świecie” albo „Jeżeli więc czytasz, dlaczego nie pójdziemy na kawę?” ( ta dość dla brata lub znajomego). Dla kogoś, kogo mniej znamy, lub mamy za poważniejszą osobę, wybrać możemy obraz z stronie, którą ceni, czy obrazek wznoszący się do jego zainteresowaniu, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centrum przez żołądek

Niemal zawsze ciekawym planem na upominki dla mężczyzn będzie…. jedzenie. Można upiec w bloku tort czy ciasto z napisem „Dla najlepszego…”, uzyskać dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na przykład w trybu kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie dbałość o ich żołądki. Nie zostawiajmy te jednak, że i wśród panów znaleźć można wielu szefów kuchni, oraz w bieżących momentach nie będzie zaskoczeniem prezent, który posłuży im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu jednak potrzeba być ostrożnym, nie każdego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal są też ponadczasowe klasyczne prezenty dla gości, jak kosmetyki do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty oraz oryginalne strony garderoby. Klasykiem są także książki – jeśli nie znasz dobrze gustu pana, któremu bierzesz taki prezent, zawsze możesz zaryzykować leksykon (na dowód zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać potrafią się również albumy, choćby ilustrujące najlepsze miejsca świata lub największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla panów to i mapy – na przykład do powieszenia na przeszkodzie, również te nowoczesne, jak również kopiowane na stare. I pewnie: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, że nie będzie wówczas mogło być odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że wybierasz ją sprawić!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – od nowego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i poszukujący jakość snu, po lokalizator środków i portfela.

Opcji jest wciąż dużo. Prezenty dla panów to jednak oraz wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, a nawet miękki pled i poduszka, aby mogli tak odpocząć. Pamiętajmy, że istotne są słowa, których użyjemy, dając coś istotnemu dla nas mężczyźnie.
Więcej informacji
Więcej poradzie zlokalizujesz na kartce Co kupić mężczyźnie? na której uważają się prezenty i gadżety dla gości.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Mila
4 lat temu
Daj ocenę :
     

Prezenty są bardzo fajne.Ja sam bardzo luboe dostawać prezenty.Szczególnośći od swojej ukochanej dziewczyny ostatnio jak miałem urodziny dostałem od niej bardzo drogi telefon.Ja jej też bardzo lubie dawać prezenty odemnie dostała złoty łancuszek była bardzo zadowolona my sobie dajemy prezenty także na swięta i na walentynki.Każdy chłopak powinnień kupować swojej dziewczynie prezenty ja zawsze swojej dziewczynie codziennie kupuje bukiet kwiatów.Znakomity artykuł warto sobie przeczytać żeby potem uszczęśliwiać swoje dziewczyny.