Seks bez stosunku

Seks bez stosunku

Warto przeczytać

Seks bez stosunku. Czy to możliwe? Ale o co chodzi? Pewnie powątpiewacie ale to możliwe. Droga na szczyt jest przyjemniejsza niż samo jego zdobycie. Tak więc zobaczcie jak się kochać bez penetracji.

Seks bez stosunku

Zaspokojenie seksualne można osiągnąć nie tylko poprzez stosunek płciowy i masturbację. Są wszelakie sposoby, aby dojść do orgazmu bez konieczności penetracji członkiem. Wręcz występuje znacznie częściej bez stosunku. Lubisz nowości? Chcesz poznać sposoby na orgazm bez stosunku?Jeśli tak, to czytaj dalej.

Osiąganie orgazmu jest istotną kwestią, gdyż zaspokaja to potrzeby satysfakcji seksualnej. Można zadowolenie uzyskać poprzez penetrację pochwową czy stosunek analny, ale to tylko dwa sposoby z wielu. Orgazm podczas stosunku bez penetracji może urozmaicić seks tradycyjny, szczególnie w przypadku, gdy podczas stosunku któraś ze stron nie uzyskuje pełnego i wyczerpującego podniecenia. Czasem zdarza się, że ze względów zdrowotnych penetracja jest niewskazana (zaawansowana ciąża, strach przed ciążą, problemy okolic intymnych lub jeszcze inne). Orgazm osiągnięty bez penetracji nie jest mniej zaspokajający niż orgazm osiągnięty poprzez tradycyjny stosunek. Najważniejsze jednak jest to, aby taki rodzaj zaspokajania potrzeb akceptowało obydwoje partnerów. Poniżej kilka propozycji na seks bez stosunku.

Seks oralny, czyli pieszczenie ustami i językiem okolic intymnych partnera. Kobieta ustami pieści członka, mężczyzna zaś językiem pobudza srom u kobiety. Trzecią opcją w tym przypadku jest pieszczenie językiem odbytu partnera/partnerki. Jeśli obydwoje chcą robić to jednocześnie to najlepszą pozycją do tego jest pozycja 69, którą warto przetestować.

Petting, czyli pieszczenie narządów płciowych oraz stref erogennych bez penetracji (nie tylko pochwy, ale i odbytu). Petting jest pojęciem ogólnym, które zawiera w sobie zarówno seks oralny, jak i masturbację. Swoją nazwę zawdzięcza angielskiemu czasownikowi pet, czyli pieścić. A pieścić i doprowadzać do orgazmu można rękoma, językiem, różnymi częściami ciała. Można pocierać, ssać, lizać, głaskać, miziać, całować – wszystkie sposoby dozwolone, ale bez penetracji. Istnieje odmiana pettingu nazywana necking i polega na pieszczeniu tylko górnej części ciała w celu osiągnięcia satysfakcji seksualnej – od pasa w górę.

Seks hiszpański, czyli pocieranie penisem pomiędzy ściśniętymi piersiami kobiety. Jeśli panowie nie próbowali to może warto spróbować? Ci, którzy skorzystali twierdzą, że podnieca ich taki rodzaj seksu nie mniej niż seks oralny.

Inną odmianą pettingu, która należy do grona sposobów na seks bez stosunku jest wzajemna masturbacja. Polega na obustronnym stymulowaniu okolic intymnych. Można tutaj wykorzystać gadżety erotyczne typu kulki analne lub wibratory.

Rimming polega na pieszczeniu językiem okolicy odbytu. Ten rodzaj stosunku bez seksu można zaliczyć do seksu oralnego.

Handjob – nazwa wywodzi się z języka angielskiego i polega na pieszczeniu penisa ręką.

Footjob – nazwa wywodzi się z języka angielskiego. W tym przypadku drażnienie sfer intymnych odbywa się za pomocą stóp. Można na przykład ściskać członka dużymi palcami stóp.

Frot i trybadyzm – to stosunki polegające na ocieraniu się narządami płciowymi. Frot to ocieranie się penisami (w przypadku dwóch mężczyzn). Trybadyzm analogicznie do frotu polega na pocieraniu się sromami (w przypadku dwóch kobiet).

Fisting – penetracja pochwy lub odbytu przy użyciu całej ręki.

Fingering – penetracja pochwy lub odbytu przy użyciu palców.
Stosunek udowy i pachwowy to dwa rodzaje stosunków polegające na pocieraniu penisem pomiędzy zaciśniętymi udami kobiety lub w jej dołku pachwowym.

Natelizm – ostatnia z form seksu bez penetracji polegająca na pocieraniu penisa między pośladkami partnerki.

Sposobów na seks bez penetracji jak widać jest wiele i są one różnorodne. Czy zostaną wykorzystane to zależy tylko od chęci i wyobraźni partnerów. Mogą stanowić zarówno urozmaicenie, jak i elementy gry wstępnej. Wszystko zależy od kochanków. Także – do dzieła!

Artykuł powstał dzięki portalowi seks telefon

5 1 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz Kucharczyk
Mateusz Kucharczyk
2 lat temu
Daj ocenę :
     

Ja sam uprawiam seks z dziewczyną i jest nam bardzo dobrze w łóżku.Bardzo dobry artykół na temat seksu warto sobie przeczytać.Wiele osób ma problem ze seksem ponieważ ich relacje łóżkowe nie są takie jak by chcieli.Zdarza się często że mężczyźni nie chcą uprawiać seksu bo są zmenczeni po pracy ja sam osobiście często tak mam że zmenczony jestem i chce odpocząć po ciężkiej pracy.Zdarzaja się też sytuację w których jeden z partnerów ma kogoś na boku i w tedy niechce uprawiać seks na przykład z żoną.