sex

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie łam się, jeśli masz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Sianów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo funkcjonalnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia przez niego pitym. Szacuje się, że przez takie „zabawy” na świecie odchodzi od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Szacuje się, iż w regionach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi kończy na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko zgonu z powodu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne trzymanie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo ciekawe. Większość osób nie jest również nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z kolei facet, który podczas seksu jest dość lekki i nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Sianów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że codzienne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U kobiet mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, dlatego dobrze wytrenowane wykonują ją mało ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak również indywidualnej kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Sianów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich uważa kobiety, które zajmują „inicjatywę” za dużo atrakcyjne, i tym, co 70% określiło jak wysoce nieatrakcyjne, jest za wielki makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to nowy najczęstszy powód rozpadu kontaktów z dużym stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez sensu na okoliczności.

Seks Sianów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie znacznych sumy mięsa, czosnku natomiast cebuli, a najbardziej- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeżeli jesteś klientem) lub Twojego śluzu (w przypadku kobiet). Jeśli Twój ślubny nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie jest właśnie w guście Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety potrafi stanowić skuteczna w efektach. Warto wspomnieć, że owoce (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów wytwarzanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Sianów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że jeżeli kobieta mimo stosowania ścisłej diety wielkiej w warzywa i owoce (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, jakie mogą psuć gust i zapach śluzu pochwowego) nadal boryka się z złym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz albo dwa razy w tygodniu probiotyk i pić napój z żurawiny, by myśleć o swoją flotę bakteryjną. Po drugie- ciekawe będzie spanie bez bielizny, a w porządku dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po dokonaniu siku (zamiast używania papieru) i tak zakup żelu do higieny intymnej, który korzysta odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto również udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje wyraźne objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% kobiet ma trudność z osiągnięciem orgazmu podczas kontakcie seksualnego. Trudność istnieje ostatnim trudniejsza, im bardziej związana jest Twoja partnerka, więc okazje na wprowadzenie jej do szczytowania, jeśli zapoznali się godzinę temu, masz stosunkowo niskie. Gdy jednak potrzebujesz je mało zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Sianów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz również  Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments