siłownia

Siłownia Węgorzyno

Zachodniopomorskie

Mięśnie klatki piersiowej toż szczególnie wyznaczyć naszego zatrudnienia w ruch siłowy. Pewno jest samą spośród obecnych części mięśniowych, które dobrze przygotowane pozwalają nam wielu radości i daleko się prezentuje i znacznie kieruje się w oczy.

Siłownia Szczecinek

 

Ale że wcześniej lub później każdy trafi na opór – na ten składnik, gdy klata przestaje rosnąć. Trafia do stagnacji. Kiedy jej ujść, jak przełamać tą słabość i zrobić, że mięśnie klatki piersiowej będą się dalej rozwijały? O tym postaram się zapoznać Was w współczesnym tekście.

somatodrol
somatodrol

Zarówno mięśnie klatki piersiowej kiedy również jakiekolwiek nowe nie lubią nudy, czyli takich samych treningów, wytwarzanych przez dłuższy czasu. A zatem podstawa to iść mięśnie na jakimś treningu. Staraj się, by wszystek Twój trening wyglądał nieco inaczej. Co to mówi? Zmieniaj rodzaje ćwiczeń, nie zaczynaj każdego treningu tak samo. Większość z trenujących czyni ten błąd, że prawie zawsze zaczynają ruch na tą rolę mięśni od wyciskania na ławce prostej. Błąd!

zobacz również somatodrol

Siłownia Szczecinek

Odpuść na wszelki okres to zadanie, zapomnij o nim na kilka tygodni. Zacznij trening np. od wyciskania na ławce skośniej – ono znacznie pobudza górne mięśnie klatki piersiowej, dzięki czemu staną się one znacznie wypukłe, pełniejsze – a jednak o to nam chodzi! Przeplataj ćwiczenia, jako jedno robisz na wysoką partię, to drugie niech będzie na dolną, następne na środkową. Gra tym zmieniaj ciężar. Nie bój się zmniejszać ciężar.

Siłownia Szczecinek

To też jest znany błąd, który powtarzają szczególnie początkujący – wykonują zadania na zamówienie wielkim ciężarze zaniedbując technikę. Nie uważa nic gorszego! Po pierwsze przez to mięśnie nie poprawiają się tak, jak powinny, i po drugie jest wysokie zagrożenie kontuzji. Zmieniaj także ilość powtórzeń – często pojawiającym się błędem jest wykonywanie wciąż tej jednej ilości powtórzeń, np., 8. Gdy tak tworzysz to system oraz mięśnie się szkolą i nawet kiedy na startu są efekty, zatem w obrębie dołączy do stagnacji. Tak, to rób czasami po 5-6 powtórzeń, następnym razem po 10-12.

Siłownia Szczecinek

Należy też pamiętać o dobrej suplementacji, gdyż w jakimś momencie suplementy które dostarczmy z posiłków zatrzymują się niewystarczające. Dlatego powinien pomyśleć o suplementacji – na początek jako substancja to białko, bcaa, izotonik, natomiast na wartość królowa suplementów, czyli Kreatyna OLIMP.

Jeżeli to trafiłeś na ścianę i mięśnie zakończyły się rozwijać – spróbuj wykorzystać wyżej opisane sposoby – powinny pomóc Ci dać zadowalające efekty. Podobne zalecenia można oczywiście wykorzystać na jakąkolwiek inną partię mięśni. Jeśli ciągle nie będziesz stanowił pozytywnych efektów może zastanów się nad konsultacjami z trenerem personalnym, albo weź z treningu z takim specjalistą. Nieraz spojrzenie na wykonywane zadania krytycznym spojrzeniem przynoszą bardzo silne rezultaty. Temuż można kontrolować ilość powtórzeń, dobór odpowiedniego ciężaru, i już jakość wykonywanych zadań samemu ocenić jest dosyć ciężko.

Można poprosić kolegę lub koleżankę żeby zobaczyli czy ich oddaniem ćwiczenia przeprowadzane są prawidłowo, ale oraz dobrą praktyką, która gwarantuje efekty jest nagrać sobie trening. Później można przeanalizować wykonywane szkolenia i doświadczyć błędy techniczne. Metoda nagrywania się podczas wykonywania zadań i potrafi znacznie podnieść jakość, a kiedy wiadomo za jakością idą efekty.

Źródło artykułu  Stagnacja w rozwoju mięśni klatki piersiowej

Siłownia Szczecinek

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments